Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü için mirc indir.

Kategoriler

GEVEZE GABİLE SOHBET ODALARI GÜVENCESİ

GEVEZE GABİLE SOHBET ODALARI GÜVENCESİ

Gabile bir tercihmidir?

Dünya da en çok adaletin sağlandığı ve anayasası ile bir çok ülkeyi geride bırakan Amerika birleşik devletleri 1972 yılında Amerikan psikyatri kurumu Eşcinselliği, Akıl hastalıkları teşhis ve istatistikleri klavuzundan çıkarmıştır. 1993 yılında ise Birleşmiş millet eşcinselliği uluslararası hastalıklar sınıflandırmasından çıkarmıştır. Buna göre cinsel tercih veya yönelim bir hastalık veya kronik bir davranış değildir.

islam ülkelerinde gabile olmak

Tüm dinlerde veya inanışlarda herşeyin temelinde insan vardır. İnsan herşeyin ölçüsü olarak kabul görmektedir. İslam dininde de en önemli etken insandır, zira meleklerden üstün olarak yaratıldıklarına dair ayetler mevcuttur. Evet ama islam hukukunun temelinde böylesine keskin yasalar mevcutsa neden insanlar tarafından tercih edilen cinsel eğilimlere saygı gösterilmeme ile birlikte bir ön yargı oluşturuluyor. Avrupa ülkelerinde bu durum tam tersi işlenmektedir. En son olay ise faşist diktatör franco yönetimindeki ispanya o döneme ait eşcinsel tercihi olan insanları hapse atmış bu durumdan dolayı ise ispanya devleti özür dilemiştir.

Gabile sohbet odaları

İnsanların cinsiyet, cinsellik ve inancına her zaman saygı duyan gevezem.net yönetimi Gabile sohbet odaları kapsamında kişiye özel bir sohbet kanalı #gabile olarak tasarlanmıştır. Toplumsal ön yargılardan uzak internet ortamında hem genel sohbet kanalında hemde kişiye özel kanal ortamında en güvenilir kişilik haklarına asla taviz vermeyen bir anlayış ile Gabile dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir